Výzva na zvýšenie počtu žiakov SOŠ na praktickom vyučovaní

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ,

určite ste už zaregistrovali aktuálnu výzvu z dielne Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky, ktorá bola vyhlásená 14.9.2021, môžu sa do nej zapojiť stredné odborné školy a výška alokovaných prostriedkov pre túto výzvu je 19 125 000 EUR.

Prostriedky je možné využiť napríklad na rekonštrukciu a modernizáciu odborných pracovísk pre praktické vyučovanie, odborný výcvik, odborné učebne, knižnice, stavebné úpravy a rekonštrukcie vonkajších a vnútorných priestorov či internátov.

Už presne viete, čo vo Vašej strednej odbornej škole potrebujete? Alebo ešte hľadáte tipy, nápady a inšpirácie? Na uľahčenie Vášho hľadania sme si dovolili pre Vás pripraviť krátku prezentáciu nápadov, čo by sa mohlo hodiť práve do Vašej školy a pre Vaše zameranie. Nenašli ste práve Váš odbor? Kontaktujte nás a radi poradíme aj Vám.
V prípade, že budete potrebovať pomôcť s projektom alebo s rozpočtom – neváhajte sa na nás obrátiť – radi Vám pomôžeme.

V prípade, že budete potrebovať pomôcť s projektom alebo s rozpočtom, neváhajte sa na nás obrátiť a využite kontaktný formulár. Radi Vám pomôžeme.

Za tvorivý tím SEA- Agentúra pre vzdelanie a vedu
Beata Zbiteková

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme:

14 + 4 =