Výzva na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok na rekonštrukciu a modernizáciu základných škôl“ pre Program Slovensko – priorita 4P2 Kvalitné a inkluzívne vzdelávanie.

Dobrý deň,

sme radi, že 30.4.2024 vyšla netrpezlivo očakávaná nová výzva PSK-MIRRI-010-2024-ITI-EFRR s názvom „Výzva na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok na podporu rozvoja regionálneho školstva“

Výzva je určená:

  • na zlepšenie prístupu k vzdelávaniu v základných školách, základných umeleckých školách, stredných školách, centrách voľného času a školských kluboch detí, s výnimkou súkromných škôl.
  • pre žiadateľov, ktorí realizáciou projektu riešia rekonštrukciu, modernizáciu a výstavbu objektov školskej infraštruktúry vrátane rozširovania ich kapacít.

V rámci výzvy môžete okrem iných aktivít:

  • vytvoriť alebo zrekonštruovať nové priestory a učebne na Vašej škole vrátane vonkajších priestorov
  • vybaviť tieto priestory modernými učebnými pomôckami, výpočtovou a didaktickou technikou s dôrazom na energetickú efektívnosť

Už máte predstavu, čo vo Vašej škole potrebujete? Alebo ešte hľadáte tipy, nápady a inšpirácie? Na uľahčenie Vášho hľadania sme si dovolili pre Vás pripraviť krátku prezentáciu nápadov a pre rýchlejšie vytvorenie rozpočtu k projektu je tu pre Vás  interaktívny konfigurátor rozpočtov.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás a poradíme Vám. V prípade, že budete potrebovať pomôcť s projektom alebo s rozpočtom, neváhajte sa na nás obrátiť a využite nižšie uvedený kontaktný formulár.

Radi Vám pomôžeme s prípravou projektu a zohľadníme Vaše potreby.

Za tvorivý tím SEA- Agentúra pre vzdelanie a vedu
Beata Zbiteková

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme: