Dňa 22. septembra sme pod hlavičkou SEA organizovali druhý seminár pre učiteľov a slovenských predajcov učebných pomôcok v konferenčnej miestnosti na Odborárskej 21. Témou semináru bolo „Jesenné novinky pre stredné odborné školy“.

Pozvanie na seminár prijali zahraniční výrobcovia učebných pomôcok pre technické školy:

Matrix TSL – nový dodávateľ zo Spojeného Kráľovstva, ktorý vyrába štandardné priemyselné výučbové vybavenie pre odborné školy a školiace centrá po celom svete. Riešenia od spoločnosti Matrix pokrývajú vedecké, inžinierske a technologické disciplíny od fyziky cez robotiku až po mikrokontroléry, elektroinštaláciu, automobilový priemysel a ďalšie.

The Cool Tool – overený výrobca a dodávateľ modulárnych obrábacích strojov pre základné a stredné školy. Do jeho portfólia pribudne nový doplnok – laserová hlava, plne kompatibilná s ich UNIMAT CNC obrábacími strojmi.

G.U.N.T. Gerätebau GmbH – overený výrobca a dodávateľ výučbových panelov a technických vzdelávacích pomôcok, ktorý má vo svojom portfóliu viac ako 700 produktov. Predstavíme Vám vzdelávacie technické zariadenia a novinky v oblasti DigiSkills a Industry 4.0 pre výrobné podniky a technické školy.

Množstvo odprezentovaných produktov bolo k dispozícii, a tak si ich účastníci mohli vyskúšať v akcii a spýtať sa na všetko, čo ich zaujímalo.